TimeLock NMN, 60 kapslí

Doplněk stravy obsahující resveratrol a NMN

K nákupu ZDARMA kniha David Sinclair - Konec stárnutí

TimeLock NMN, 60 kapslí

2 590 Kč

Jediné, co nelze koupit je čas. Lze však ovlivnit kvalitu života a jeho délku.

ALAVIS™ MAX Genetics TimeLock obsahuje látku NMN,
která má pozitivní efekt pro zpomalení stárnutí organizmu,
také každodenně stimuluje mentální a fyzickou energii. Více

ALAVIS™ MAX Genetics TimeLock obsahuje látku NMN, která má pozitivní efekt pro zpomalení stárnutí organizmu, také každodenně stimuluje mentální a fyzickou energii.:

NMN (nikotinamid mononukleotid)

je jednou ze dvou forem vitaminu B3. Vitamin B3 patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Je součástí mnoha důležitých koenzymů a významně se podílí na metabolismu sacharidů, lipidů a proteinů, a také na energetickém metabolismu. Kromě toho hraje důležitou roli při opravách DNA uvnitř buněk, dále se uplatňuje při dělení buněk a podílí se na správném fungování imunitního systému. 

Resveratrol

zpomaluje stárnutí, podporuje produkci takzvaných genů dlouhověkosti. Jedná se o látku přírodního původu (z vinné révy), která patří do skupiny polyfenolů. Je silným antioxidantem, podporuje výkonné a silné srdce i dobrou funkci celé cévní soustavy včetně optimálního krevního tlaku, napomáhá udržet elasticitu a mladistvý vzhled pokožky.

Vitamin C

patří mezi nejdůležitější vitaminy. Významně ovlivňuje aktivitu řady hlavních regulačních systémů v těle. 

Lecitin

je neodmyslitelně spojený se správným fungováním našeho těla. Je součástí buněčných membrán a najdete ho v játrech, nervové tkáni, plicích, srdci a ve svalové tkáni. Vyšší potřeba lecitinu nastává při nadměrné tělesné a psychické námaze a únavě. Podporuje dobrý zdravotní stav starších lidí. U sportovců účinkuje lecitin jako energetický zdroj pro svaly a mozek. Doba zotavení po tělesné námaze se díky němu zkrátí.

VÍCE INFORMACÍ >>

SLOŽENÍ (1 kapsle 0,555 g): 

Nikotinamid monomukleotid, hydroxypropylmethylcelulosa (vegetariánská kapsle), NeoLipo C (kyselina L-askorbová, lecitin), resveratrol.

AKTIVNÍ LÁTKY (2 KAPSLE):

Nikotinamid monomukleotid 99% 500 mg, NeoLipo C (vitanin C 160 mg = 200% RHP*) 246 mg, resveratrol 98% (ze slupek révy vinné Vitis vinifera) 153 mg.

*RHP – referenční hodnota příjmu

Užívejte 2 kapsle 1x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí se dostatečným množstvím vody.

UPOZORNĚNÍ: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti a dospívající, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.  Po otevření uchovávejte dobře uzavřené dle skladovacích podmínek.

BALENÍ: 60 kapslí. 

HMOTNOST: 33,30 g (60 kapslí po 0,555 g)

Cena za denní doporučenou dávku: 86,33 Kč.

VÝROBCE: Patron ca, s.r.o.,

Provoz: Logistický areál P3 Prague D8,  budova 3, Zdibsko 614, 250 67 Klecany. Sídlo: Thámova 402/4, 186 00 Praha 8, Česká republika.