Cell Max, 60 kapslí

Doplněk stravy Cell Max obsahuje
patentovanou látku IP6 - Inositol.

Cell Max, 60 kapslí

549 Kč

Multifunkční ochrana DNA a zdraví. Kombinace IP6 – inositol byla po uvedení na trh v roce 1998 v USA oceňována jako produkt dekády.
Omlouváme se, ale produkt není v současnosti k dispozici. Naskladnění předpokládáme v půlce září. Více

IP6 – inositol je výsledkem více než dvacetileté vědecké a výzkumné práce týmu  A. K. Shamsudina MD, PhD, profesora University of Maryland School of Medicine, Baltimore, USA.

Pro koho je Cell Max určen?

  • osobám se špatnými životními návyky
  • osobám vystaveným dlouhodobému stresu
  • osobám vystaveným nepříznivým civilizačním vlivům

Cellmax™ je patentovaná směs látek – IP6 (inosi-tolhexafosfátu) a inositolu, které se přirozeně vyskytují v potravě s vysokým obsahem vlákniny (celá zrna, obiloviny, luštěniny, ořechy, semena a celozrnné výrobky). IP6 a ostatní inositolfosfáty se též vyskytují v buňkách savců, kde se podílí na řadě důležitých bu-něčných funkcí. Aktivní látky IP6 (inositolhexafosfát) – inositol působí příznivě na zdraví každé buňky a DNA. Vitamin C a selen pomáhají chránit buňky před negativním působením volných radikálů z vnějšího prostředí, nevyvážené stravy nebo genetické predispozice. Vápník a hořčík přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

Doplněk stravy Cell Max je obohacen o vitamin C a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsažený vápník a hořčík přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. 

VÍCE INFORMACÍ >>

SLOŽENÍ: (1 kapsle 0,7 g): Cellmax™ [inositolhexafosfát - IP6, inositol, látka protispékavá: oxid křemičitý], plnidlo: mikrokrystalická celulosa, kapsle [hydroxypropyl­methylcelulosa, barvivo: uhličitan vápenatý), L-askorbát sodný, látka protispékavá: hořečnaté soli mastných kyselin, kvasnice obohacené selenem. 

Aktivní látky

2 kapsle 4 kapsle
Cellmax™
[IP6 (inositolhexafosfát), inositol]
1 000 mg 2 000 mg
    vápenaté soli IP6 - vápník 100 mg (12 % RHP) 200 mg (24 % RHP)
    hořečnaté soli IP6 - hořčík 30 mg (8 % RHP) 60 mg (16 % RHP)
Vitamin C 40 mg (50 % RHP) 80 mg (100 % RHP)
Selen 28 µg (50 % RHP) 56 µg (100 % RHP)

DÁVKOVÁNÍ: Dospělí 2 kapsle I x denně, při emočním vypětí 2 kapsle 2 x denně. Užívejte vždy na lačno, nejméně 30 minut před jídlem a dostatečně zapijte. Maximální doporučené dávkování (4 kapsle) obsahuje 100% RHP vitaminu C, 100 % RHP selenu, 25 % RHP vápníku a 16 % RHP hořčíku. 

UPOZORNĚNÍ: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Není určeno pro děti do 6 let, těhotné  a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. 

BALENÍ: 60 kapslí

CENA ZA DOPORUČENOU DENNÍ DÁVKU: 19,66 Kč

VÝROBCE: Patron ca, s.r.o.,

Provoz: Logistický areál P3 Prague D8,  budova 3, Zdibsko 614, 250 67 Klecany. Sídlo: Thámova 402/4, 186 00 Praha 8, Česká republika.